Dokumentové skenery

Kofax Express

Kofax


Jak to funguje? Co to dělá?

Kofax Express je řešení typu vše v jednom, které umožňuje snadnou digitalizaci dokumentů v češtině. Program "vytáhne" data z dokumentů a přenese je do databáze nebo firemního systému Microsoft ®, IBM ®, Oracle ®, Open Text ®, Hyland ®, Interwoven ® a dalších. Součástí aplikace je patentovaná technologie pro optimalizaci obrazu v čase, kdy skenujete (VirtualReScan). Tento nástroj vám umožní dávkové zpracování různých typů dokumentů, aniž byste procesu museli věnovat větší pozornost, opakovaně skenovat dokumenty, otáčet jednotlicé strany kvůli čitelnosti, mazat prázdné strany a podobně. Obsluha programu jen kontroluje kvalitu obrazu a zrychluje tak skenování a vstup do návazných systémů. Je možné použít také jednoznačnou identifikaci pomocí čárových kódů 1D či 2D.

Hlavní výhody

  • vestavěná technologie na optimalizaci obrazu VRS
  • zvýšení přesnosti, bezpečnosti a rychlosti zpracování dokumentů
  • pohodlné a intuitivní rozhraní podobné ovládání MS Office
  • okamžité nasazení bez nutnosti vývoje


Účel využití

Toto sofistikované řešení si poradí i s nesourodou strukturou portfolia společností, zahrnující nejrůznější dokumenty, jako jsou účetní doklady, formuláře, žádosti, registrace, knihy, e-mailové zprávya další zdroje a formáty. Přizpůsobí se užiovateli a poslouží tak stejně dobře nejmenším pobočkám s nízkou frekvencí zpracovávání dokumentů, i rozrostlým firmám s centrálou pro digitalizaci a základní indexaci, zpracovávající miliony stran dokumentů.

Řešení se nasazuje s primárním cílem digitalizovat papírové dokumenty, s urychlením procesu posunu dokumentů do dalšího zpracování a s možností okamžitého dohledání v digitálním archivu.

Chcete produkt vyzkoušet?

Stáhnout zkušební verzi

Stáhnout průvodce instalací

Stáhnout FixPack verze Kofax Express 3.2.0.3

 

 

Mám zájem o více informací